VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH SPOLEČNOSTI L2LED, s.r.o., ČESKÉHO VÝROBCE LED SVÍTIDEL.

L2LED, s.r.o.

OSVĚTLUJEME HALY, STADIONY, PRŮMYSLOVÉ DÍLNY, ŠKOLY, PRODEJNY I OBYTNÉ PROSTORY

​Při výrobě jsou aplikovány poznatky nejnovějšího vývoje, které ve spojení se špičkovou technologií výroby a využitím nejmodernějších materiálů zaručují nabídku vysoce kvalitních svítidel. Jednou z hlavních výhod je velmi vysoká tzv. světelná účinnost svítidel (měrný světelný výkon) s jednotkou lm/W, která udává kolik Lumenů je vytvořeno z každého Wattu elektrického příkonu.

 

K nabízeným svítidlům Vám poskytneme veškerou technickou podporu, knihovní prvky pro simulační a konstrukční software, odborně provedený světelný výpočet (přesně splňující požadavky platných norem), případně zajistíme elektroinstalační práce. Pokud máte jiné požadavky, neváhejte nás kontaktovat! Mimo uvedená sériově vyráběná svítidla zrealizujeme i zakázkovou výrobu vysoce kvalitních LED svítidel.

S PARAMETRY 180 - 200 lm/W NEJÚSPORNĚJŠÍ NA TRHU

LED PANELY

SVÍTIDLA PRO PRŮMYSL A SPORTOVIŠTĚ

LED PROFILY

​Vysoce úsporné a moderní

osvětlení interiérů.

​Účinné a výkonné osvětlení

vysokých hal.

Ekonomické designové

liniové osvětlení.

LED panely

LED panely řady L2P mají světelnou účinnost 180 až 200 lm/W, životnost 175 000 hodin a základní záruku 5 let (možnost prodloužení až na 10 let). Celá konstrukce je přizpůsobena velmi dlouhé životnosti: pevný kovový korpus s odolným antikorozním povrchem, bezeztrátový optický difuzor s unikátním tvrzeným povrchem odolným vůči škodlivým zářením, vysoce účinný napájecí zdroj (driver) apod.

Řídící obvody panelů L2P zajišťují dokonale stabilní stejnoměrný světelný tok bez jakéhokoliv blikání, modulací a rušivých efektů. Mohou tak být doplněny o moduly řízení, nouzového osvětlení, přenosu dat po světelném paprsku (Li-Fi) apod.

Pro další údaje a soubory nás, prosím, kontaktujte.

Svítidla pro průmysl a sportoviště

​Účinné a výkonné osvětlení vysokých hal určených pro průmyslové činnosti, sklady, komerční prostory, sportovní haly apod.

Konstrukce svítidel zajiš​ť​uje vysokou mechanickou odolnost při vysoké schopnosti odvodu zbytkového tepla a minimálních ztrátách optických prvků. Svítidla mohou být vybaveny běžnými moduly řízení až po nejmodernější s konektivitou k síti Ethernet, s bezdrátovou komunikací nebo s přenosem dat po fázovém vodiči. Mohou plnit funkci nouzového i bezpečnostního osvětlení.

Ke stažení:

Pro další údaje a soubory nás, prosím, kontaktujte.

LED profily

Jsou vyráběny dle konkrétního zadání zákazníka. Nahrazují jednoduché zářivkové osvětlení. Mohou být vestavěny do původních svítidel nebo mohou být použity pro speciální osvětlení jako např. osvětlení nábytku, kuchyňské linky, schodiště, obslužné prostory apod.

K napájení je nutno použít externí napájecí zdroj, který může napájet i několik LED profilů (podle konfigurace).

Ke stažení:

Pro další údaje a soubory nás, prosím, kontaktujte.

VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ

Ke stažení:

Pro další údaje a soubory nás, prosím, kontaktujte.

VYRÁBÍME KVALITNÍ SVÍTIDLA S TAK VYSOKOU ÚČINNOSTÍ A TAK NÍZKOU SPOTŘEBOU, ŽE SE VÁM POŘIZOVACÍ CENA VRÁTÍ DO JEDNOHO ROKU. DÁL UŽ JEN ŠETŘÍTE.

L2LED, s.r.o.

​Rajnochova 12/202| 718 00 Ostrava

Business manager

Daja Gellerová

​+420 774 775 704

​+420 792 361 197

​info@L2LED.cz

d.gellerova@L2LED.cz

​03486397

IČ:

​CZ03486397

​DIČ:

© 2019 Všechna práva vyhrazena  |  MOBILNÍ  VERZE  |  Foto a webdesign by  L2LED, s.r.o.