Přejít na:

Přejít na:

Přejít na:

Vyvíjíme a vyrábíme špičková svítidla pro průmysl, veřejné budovy, sportoviště i domácnost. V nabídce je široká škála typů a variant. Mimo sériově vyráběná svítidla realizujeme zakázkovou výrobu a návrhy osvětlení. Vytváříme prototypy a malé řady pro nestandardní prostory a využití.

 

K nabízeným svítidlům poskytujeme veškerou technickou podporu, knihovní prvky pro simulační a konstrukční software, světelný výpočet a zajišťujeme elektroinstalační práce.

Světelný výpočet

Správně provedeným světelným výpočtem se v prostoru zabrání škodlivým ostrým přechodům mezi světlem a stínem, oslnění, temným a naopak přepáleným místům a nevhodné intenzitě. Dosáhne se jím vyváženého osvětlení pro práci nebo odpočinek.

 

K zakázkám dodáváme odborně provedený světelný výpočet (přesně splňující požadavky platných norem).

Svítidla L2LED jsou nejúspornější na trhu

S parametry 180 - 200 lm/W a životností více než 20 let

- 175 000 hodin svícení.

 

Světelná účinnost (měrný světelný výkon) s jednotkou lm/W udává, kolik Lumenů je vytvořeno z každého Wattu elektrického příkonu. Pro srovnání, světelná účinnost zářivek je zhruba 90 lm/W a životnost cca 20 000 hodin svícení.

Vyrábíme vysoce účinné napájecí zdroje

Zdroje (drivery) je možné seřídit nebo upravit dle požadavků zákazníka.

Řídící obvody svítidel L2LED zajišťují dokonale stabilní stejnosměrný tok bez jakéhokoliv blikání, modulací a rušivých efektů.

Uzpůsobeno k řízení

Svítidla mohou být vybavena běžnými moduly řízení až po nejmodernější s konektivitou k síti Ethernet, s bezdrátovou komunikací nebo s přenosem dat po fázovém vodiči.  Mohou být doplněna o modul Li-fi, přenos dat po světelném paprsku.

LED čipy

Pájení LED čipů probíhá speciálním postupem, který umožňuje dokonalé odvádění tepla a minimální zahřívání svítidla, což prodlužuje životnost.

  • Svítidla mohou plnit funkci nouzového i bezpečnostního osvětlení
  • Základní záruka 5 let s možností prodloužení na 10 let
  • Minimální poruchovost díky několikanásobnému testování při výrobě

LED PANELY

Celá konstrukce je uzpůsobena velmi dlouhé životnosti. Pevný ocelový korpus s odolným antikorozním povrchem bez újmy přečká nárazy i pády ze středních výšek.

 

Osazeny bezztrátovým optickým difuzorem s unikátním tvrzeným povrchem odolným vůči škodlivým vlivům.

 

Teplota okolí až 85°C umožňuje umístit panely pod střechy bez izolace nebo do velmi horkých provozů.

LED PROFILY

Jsou vyráběny dle konkrétního zadání zákazníka. Nahrazují jednoduché zářivkové osvětlení. Mohou být vestavěny do původních svítidel nebo mohou být použity pro speciální osvětlení jako např. osvětlení nábytku, kuchyňské linky, schodiště, obslužné prostory apod.

 

K napájení je nutno použít externí napájecí zdroj, kterým je možné napájet i několik LED profilů (podle konfigurace).

VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ

Ke stažení:

© 2022 Všechna práva vyhrazena  |  MOBILNÍ  VERZE  |  Foto a webdesign by  L2LED, s.r.o.